Sejas dziļā tīrīšana ar ultraskaņu

scrubis

Procedūra paredzēta vairāk taukainas ādas īpašniekiem (arī pusaudžiem), kā arī tiem, kam ir komedoni(melnie punktiņi), pinnes, iekaisīgi elementi (sarkanas pumpas).
Vispirms āda tiek attīrīta un veikts pirmais pīlings. Tālāk procedūras laikā tiek atvērtas poras ar speciāla gela palīdzību un veikta dziļā ādas attīrīšana-ultraskaņas skrubēšana. Procedūras turpinājumā pēc nepieciešamības tiek pielietota manuālā komedonu un pāpulu/pustulu likvidēšana (ar rokām tiek apstrādātas pumpas un melnie punkti). Pēc tam seko sejas ādas antibakteriāla apstrāde ar darsonvalu (elektroprocedūra ar ozona izdalīšanos). Procedūru nobeidzam ar masku un kremu.
Procedūrai pieejami 3 veidi:

Nr1 -“Basic”. Pirmais pīlings skrubis/gomāža, pēc tīrīšanas apstrāde ar darsenvalu, nobeigumā krēmveida maska, krems.

Procedūras ilgums 90min, cena 35 Eur

Nr2- “Basic+”. Pirmais pīlings ar AHA (saudzējošāks, dziļāks), pēc tīrīšanas pēc izvēles darsonvals vai KRIO procedūra (apstrāde ar šķidro slāpekli).

Procedūras ilgums 90min, cena 43Eur

Nr3-“Lux”. “Basic+” tiek papildināts ar plastificējošo masku (atvēsinoša, liftiga iedarbība) un aktīvo vielu koncentrāts-serumu (ādas papildus mitrināšana, nomierināšana)

Procedūras ilgums 120min, cena: 50 Eur

 

Darsonvala procedūra (antibakteriāla procedūra)

darso (2)Šī ir augstas frekvences, augsta sprieguma, bet zema strāvas stipruma ārstnieciska elektroprocedūra, kuras laikā izdalās ozons, kas veic antibakteriālu funkciju. Procedūras laikā ir dzirdama „sprakšķēšana”, un jūtama viegla durstīšana. Procedūras intensitēte tiek pielāgota katram individuāli, atkarībā no jutības pakāpes. Procedūras laikā āda tiek sausināta, tāpēc īpaši piemērota biezai, taukainai sejas ādai, ādai ar pinnēm, iekaisīgiem veidojumiem(sarkanas pumpas).
Procedūras laikā tiek uzlabota ādas mikrocirkulācija, tonizētas asinsvadu sieniņas, uzlaboti ādas reģenerācijas procesi, mazināti iekaisumi, notiek ādas, strutainu ādas bojājumu un brūču sterilizācija, ādas un brūču virsmas apsusināšana.

Procedūra ietver sejas attīrīšanu, elektroprocedūru, krēmveida masku, kremu.

Kontrindikācijas: grūtniecība, onkoloģiskas saslimšanas, metālu klātbūtne, ko nevar noņemt(zobu tiltiņi, sirds stimulators un tml), ļoti jūtīga āda, ļoti sausa āda.
Procedūru veic pēc nepieciešamības vai kursa veidā 10reizes 2-3 reizes nedēļā

Procedūras ilgums: 45min, cena: 20 Eur

Sejas kosmētiskais seanss- masāža

Seanss tiek piemērots katram klientam individuāli, tāpēc tas piemērots jebkuram.

Klasiskā sejas masāža sniedz ne tikai relaksāciju, tā palīdz uzlabot sejas ādas elastību, tiek uzlabota apasiņošana, uzlabojas barošanas un reģenerācijas process Procedūrā ietilpst ādas attīrīšana no kosmētikas, netīrumiem. Sejas ādas tipa un stāvokļa novērtēšana, pēc kuras tiek izvēlēta turpmākā kosmētika. Atmirušās raga kārtas noņemšana ar pīlinga palīdzību(skrubis, gomāža, AHA), klasiskā sejas masāža ar kremu vai avokado eļļu (relaksācijai, ādas elastības un barošanas uzlabošanai). Maska atbilstoši ādas tipam vai problēmai. Seansa beigās tiek uzklāts krems.

Procedūras ilgums: 80min, cena 30Eur

Procedūru iespējams papildināt ar plastificējošo masku (atvēsinoša, liftiga iedarbība) un aktīvo vielu koncentrāts-serumu (ādas papildus mitrināšana, nomierināšana).

Procedūras ilgums 90min,cena: 38 Eur

 

 

Uzacu krāsošana/korekcija, skropstu krāsošna

Uzacu un skropstu krāsošanai tiek izmantonta „Refecto Cil” krāsa atbilstoši gaiši brūnā, brūnā vai melnā tonī.

Procedūras ilgums: 30-45min

Procedūras cena: 10-15 Eur